36.4 Nepřipravené kočky v Cuence (Unprepared Chicks in Cuenca)

(1.11.2011)
Fotoreportáž

Tento příspěvek není určen milovníkům netradiční kuchyně. Tento příspěvek nepojednává o přípravě oběda ani večeře. Tento příspěvek je určen milovníkům tance, květin a dalších darů naší přírody.

Cuenca. Nádherné město založené někdy kolem roku 500 před naším letopočtem. Španělé ho považují za bájné zlaté město El Dorado. Dnes je to třetí největší město Ekvádoru. S půl milionem obyvatel. Někteří obyvatelé stojí za to. Stojí na alegorickém voze. Jsou to holky. Holky krev a mlíko. A mlíko. Hlavně mlíko.

Když tanec, potřebujeme hudbu. Hudebníky. Hudebnice. Takový malý orchestr. Bubeníky a hráčky na xylofon. Kdybych to neslyšel na vlastní uši, nevěřil bych, že ta melodie může být tak chytlavá.

Květiny. Auto plné květin. Holky je určitě samy vypěstovaly. Pochopil jsem, že to jsou studentky zemědělské školy a přišly divákům ukázat plody své práce.

Když jsme to vypěstovaly, tak si pěkně zatančíme. Moje Španělština ale ještě nebyla moc dobrá, tak jsem si mohl v řeči toho mladíka splést cultivar (pěstovat, vypěstovat) a curvar (ohnout, přehnout).

A pozor, přichází vyšší dívčí. Kostely, parky, slunce, šaty, vějíře ... Cuenca má co nabídnout.

Bílá růžička znamená upřímnost a pravdomluvnost, červená pak lásku a vášeň. Pravda a láska tady prostě musí zvítězit.

To je ale horko. Díky bohu za vějíře. Za rozparky. A za ty dary.

Co na ně říkáte? Slušný, ne? Ale já jsem si už vybral jinou.

Nastěnku chci za ženu!

Bílá růžička znamená pravdomluvnost, červená vášeň, křivky kolem pasu signalizují výbornou povahu a pozadí ve tvaru úzkého srdce dobrosrdečnost. Má ráda květiny, určitě i zvířata a lidi. Je to dobrý člověk.

Výraz ukazuje na přirozenou inteligenci, vlasy za uchem schopnost naslouchat a pootevřená ústa schopnost mluvit s partnerem. Je prostě dokonalá. A já mám prosím pěkně na holky dobrý odhad!

A na žádost pár dalších fotek. tentokrát bez trapných komentářů:

Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Trapný komentáře :-)

Jo to je dobře žes tam přidal fotky, ale je jich pořád málo :-)))))
Jedna Salma vedle druhý to byl ale krásný den. Takovej červeno bílej a rozesmátej.
Doufám, že sis to pořádně užil.
Drž se a nezoufej.

Jojo

Dik ...

víc fotek by nebylo ? :D

víc fotek by nebylo ? :D

Hehe

Az v jinych prispevcich :-)
Ale to uz nebudou kocky, ale spis jini zivocichove ...

Tak to byl pěkný výlet do

Tak to byl pěkný výlet do "ráje", který bych v těchto končinách nečekal. Chtělo by to více fotek :-))

Tak jo

Tak jeste par fotek :-)

Krásné místo :-)

Evidentně rodiště Salmy Hayek :-) Vrtá mi hlavou, jak fotíš ty svoje portréty na cestách, těžko je tam pokaždé někdo po ruce, komu na treku strčíš foťák do ruky... Takže je to většinou vhodná podložka místo stativu a samospoušť? Nebo že by fakt byl pořád okolo někdo ochotný fotit? :-)

Zdar!

Naucil jsem se dokonalemu umeni autoportretu :-)
Asi ten nejlepsi jsem zvladl na Novem Zelandu u toho obriho vodopadu, nachystal fotak, zaostril na misto, kde snad stihnu stat, polozil ho na zem aby to pokud mozno zvladalo cely vodopad, stiskl spoust, utikal k vodopadu, preskakoval kameny, nasel misto, kde asi tak mam stat, stihl se otocit, nahodit umely usmev ... a doufat, ze jsem to stihnul :-)

Pocitam pomer autoportrety s fotakem polozenym na nejake konstrukci z kamenu versus kdy jsem pozadal o to aby mne nekdo vyfotil je tak 60%:40% ... Ted asi min, protoze jsem byl hodne na konich a tam to se samospousti nejak nezvladam :-)